Blog

Black Friday 2019
Black Friday 2019 to wyjątkowy czas, by kupić odpowiedniej formy sprzęt, na który przeważnie nie możemy sobie pozwolić. Na części tootu.pl black-friday znajdziemy świetny dowód na to, że markę może chodzić w parze z niewiarygodnie prostą, okazyjną ceną. Polacy pokochali Czarny piątek za wspaniałe okazje i już od paru lat tłumnie odwiedzają biznesy w badaniu […]
Czym jest dziczyzna i dlaczego jest taka dobra?
Dziczyzna to mięso z dzikich zwierząt leśnych – dzika, sarny czy jelenia. Posiada wiele właściwości odżywczych, których nie posiada mięso zwierząt hodowlanych, a mimo to jest niedoceniana. W Polsce najbardziej popularna jest w regionach, gdzie myślistwo jest nadal praktykowane. Mając do wyboru mięso wieprzowe czy dziczyznę, większość z nas sięga po to pierwsze, choć to […]
Jak zacząć rozmowę z dziewczyną?
W czasie poszukiwania drugiej połówki możemy czuć się zestresowani pierwszą rozmową, nie ważne czy jest to rozmowa na żywo czy przez Internet. Gdy chcemy rozpocząć dialog na portalu randkowym, w głowie pojawia się pytanie – jak zagadać, by dziewczyna nam odpisała?
Katolikus w protalu crowdfundingowym
Od dziś każdy może wspomóc i przyczynić się do rozwoju i dalszego funkcjonowania strony katolikus.pl. Dołączyliśmy do projektu poprzez portal crowdfundingowy katolikwspiera.pl, który w sposób szczególny chce realizować działania ewangelizacyjne, charytatywne czy społeczno-edukacyjne.
Miłosne wyznanie - kiedy powiedzieć "kocham Cię"
Z całą pewnością wypowiedzenie tych magicznych słów oznacza, że już nic w związku nie będzie takie samo, przekraczamy pewną granicę. I właśnie dlatego musimy czuć, że na słowa te przyszedł już odpowiedni moment a partner, do którego je kierujemy, jest ich wart.
Jak ożywić związek i zwalczyć nudę?
Problem nudy w związku dopada prędzej czy później każdego, kto ma partnera. Psychologowie uznają, że najlepsze są pierwsze 3 lata, w ciągu których mężczyzna i kobieta mogą tworzyć związek bez rutyny, później ta wkrada się zawsze.
Pomysły na udaną randkę w katolikus.pl
Jakże łatwo jest zaplanować randkę, kiedy umawiamy się na nią z dobrze nam znaną osobą. Doskonale wiemy, co lubi nasza życiowa partnerka, a jaki sposób spędzania wolnego czasu zupełnie jej nie odpowiada.
error: Treść jest chroniona!