Czy Badoo to najpopularniejszy portal randkowy?

W dobie powszechnego dostępu do Internetu, wiele aktywności, które do tej pory odbywały się w „realu” zostały przeniesione do social mediów. Bez wychodzenia z domu możemy zrobić zakupy, porozmawiać z rodziną z innego miasta, a nawet… Wybrać się na randkę. To ostatnie umożliwiają nam internetowe portale randkowe. Jednym z nich jest Badoo, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno pośród młodszych, jak i starszych użytkowników. Badoo zajmuje 1 miejsce w rankingu portali randkowych.

 

Badoo to portal randkowy, który powstał w 2006 roku, więc jest z nami już dość długo. Jest to jeden z najpopularniejszych tego typu portali w Polsce. W 2020 roku wygrywa nawet ze słynnym Tinderem! Co jednak sprawia, że wpasował się on w preferencje co najmniej pół miliona użytkowników? Sprawdź opinie o badoo na opinie.info.pl.

Rejestracja? Bułka z masłem!

Największą zaletą portalu Badoo jest łatwa rejestracja – nie trzeba spędzać długich godzin na aktywowaniu swojego konta. Wszystko przebiega sprawnie i co najważniejsze bezpłatnie! Większość podstawowych usług na Badoo jest darmowa w przeciwieństwie do innych portali np. mydwoje.pl, w których najbardziej przydatne funkcje są płatne. Przykładem takiego portalu może być również sympatia.pl, gdzie po darmowej rejestracji można wysyłać jedynie jedną wiadomość dziennie. Na Badoo jest zgoła inaczej: po wypełnieniu krótkiego formularza dotyczącego naszych danych i kliknięciu w link aktywacyjny wysłany na nasz adres e-mail możemy podbijać internetowy świat randek! Jeśli jednak zdecydujemy się na usługi płatne na Badoo, możemy sami zdecydować, czy chcemy, aby pieniądze z naszej karty zostały pobierane regularnie, czy też mamy ochotę tylko jednorazowo wypróbować możliwości tego serwisu. Recenzje oraz opinie o Badoo znajdziesz tutaj.

Nie tylko dla orłów!

Oprócz łatwej rejestracji portal randkowy Badoo gwarantuje użytkownikom łatwą, wręcz intuicyjną obsługę z poziomu strony internetowej, czy też aplikacji. Wystarczą podstawowe umiejętności obsługiwania przeglądarki internetowej lub smartfona, by w pełni cieszyć się możliwościami oferowanymi przez ten popularny portal randkowy.

Do wyboru, do koloru.

Z uwagi na fakt, że rejestracja na Badoo jest łatwa i przebiega ekspresowo, portal ten może pochwalić się dużą ilością użytkowników i użytkowniczek. Dzięki temu, szansa na znalezienie drugiej połówki jest większa, niż na portalach z ograniczoną ilością aktywnych kont, np. be2.pl lub e-randka.pl. Istotne jest również to, że na Badoo nie ma widocznej dysproporcji pomiędzy ilością zarejestrowanych kobiet i mężczyzn. Dzięki temu, szanse obu płci są wyrównane i każdy ma szansę na randkę od razu po aktywacji profilu. Istotną kwestią jest również to, że portal zrzesza użytkowników w każdym wieku i o rozmaitych preferencjach, różni się więc znacznie od serwisów, które są dedykowane dla węższych grup z bardzo sprecyzowanymi oczekiwaniami.

Badoo zrzesza prawdziwych ludzi poszukujących drugiej połówki. Ten portal randkowy nie zezwala na zakładanie kont fikcyjnych, których celem mogłoby być wyłudzanie pieniędzy od użytkowników. Badoo nie generuje fałszywych profili. W ten sposób Badoo oddziela się grubą kreską od serwisów, które oferują użytkownikom usługi towarzyskie za pieniądze. Korzystając z tego serwisu, użytkownik może być pewien, że nawiązuje kontakt z realną osobą, która tak samo poszukuje nowej znajomości.

Dlaczego Badoo?

Portal Badoo to świetne miejsce, niezależnie od tego, czy szukamy partnera na całe życie, czy tylko niezobowiązującej pogawędki. Jest łatwy w obsłudze, większość usług jest bezpłatna, co czyni randkowanie przyjemnym, relaksującym i dostępnym dla wszystkich, bez względu na zasobność portfela i preferenecje. Użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ Badoo dba o ich prywatność i o realność aktywnych kont. Randkowanie z Badoo to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu w naszym zabieganym świecie.

 

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Patrycja
Patrycja
10 miesięcy temu

Ostatnio czystałam atykuł o katolickich portalach randkowych, podsyłam.

Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry