Duchowe inspiracje

Modlitwa o narzeczonego i narzeczoną
Modlitwa

Modlitwa do świętego Antoniego

Święty Antoni kojarzy nam się głównie jako patron, do którego zwracamy się z prośbą o pomoc w znalezieniu jakiejś zguby. Niewiele osób jednak wie, że można do niego kierować słowa specjalnej modlitwy, aby postawił na naszej drodze życia najlepszego kandydata na męża czy odpowiednią kandydatkę na żonę.
Modlitwa o miłość do św. Walentego
Modlitwa

Modlitwa do świętego Walentego

Znalezienie miłości na całe życie nie należy do prostych zadań. Kiedy pojawiają się chwile zwątpienia warto zwrócić się z prośbą do św. Walentego.
Jak się przygotować do małżeństwa?
Rekolekcje

Jak przygotować się do sakramentu małżeństwa?

Ostatni już piąty odcinek rekolekcji małżeńskich prowadzonych przez księdza Piotra Śliżewskiego. Dzisiejszy temat dotyczy przygotowania się do sakramentu małżeństwa, jak to zrobić najlepiej? Odpowiedź w poniższym materiale.
Jak praktykować miłość w małżeństwie?
Rekolekcje

Jak praktykować miłość w małżeństwie?

4 z 5 odcinek rekolekcji małżeńskich prowadzonych przez księdza Piotra Śliżewskiego. Dzisiejszy temat dotyczy tego, jak praktykować i rozwijać miłość w małżeństwie.
Seks po katolicku
Rekolekcje

Seks po katolicku

3 z 5 odcinek rekolekcji małżeńskich prowadzonych przez księdza Piotra Śliżewskiego. Dzisiejszy temat dotyczy seksu po katolicku. Zastanawiasz się czy coś takiego istnieje? Odpowiedź znajdziesz w poniższym video!
Mieszkanie przed ślubem
Rekolekcje

Nie mieszkaj z kimś przed ślubem. Po co się ranić?

2 z 5 odcinek rekolekcji małżeńskich prowadzonych przez księdza Piotra Śliżewskiego. Dzisiejszy temat dotyczy mieszkania przed ślubem i zranień jakie mogą się pojawić w późniejszym czasie.
Dlaczego warto wziąć ślub kościelny?
Rekolekcje

Warto wziąć ślub! Niepodważalne argumenty

1 z 5 odcinek rekolekcji małżeńskich prowadzonych przez księdza Piotra Śliżewskiego. Dzisiejszy temat brzmi: „Dlaczego warto wziąć ślub?”.
Modlitwa do św. Rity o dobrego męża i żonę
Modlitwa

Modlitwa do św. Rity o dobrego męża i żonę

Św. Rita znana jest patronką od spraw trudnych i beznadziejnych. Mało kto wie, że jest również bardzo skutecznym orędownikiem „sercowym” (zwłaszcza, jeśli chodzi o pomoc w znalezieniu męża).
Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża i żonę
Modlitwa

Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża i dobrą żonę

Nie wiele osób wie, że św. Józef jest bardzo skutecznym orędownikiem „spraw sercowych”.
error: Treść jest chroniona!