Pomysły na udaną randkę w katolikus.pl

Jakże łatwo jest zaplanować randkę, kiedy umawiamy się na nią z dobrze nam znaną osobą. Doskonale wiemy, co lubi nasza życiowa partnerka, a jaki sposób spędzania wolnego czasu zupełnie jej nie odpowiada.

Pamiętajmy, że randka wcale nie musi być romantyczna, nie musi odbywać się w czasie kolacji ze świecami. Wiele zależy od zainteresowań, pasji, a nawet osobowości czy temperamentów osób, które chcą ze sobą spędzić czas.

Miejsce na pierwszą randkę

Sprawa komplikuje się nieco, jeśli umawiamy się na randkę z nowo poznaną osobą bądź znamy ją tylko z pogawędek w sieci. To dobrze nam znany schemat, zgodnie z którym internetowa znajomość ma szanse przenieść się na realia życia. To właśnie wtedy partnerzy powinni dobrze się postarać, by już na pierwszym spotkaniu nie zniechęcić osoby zapraszanej.

Istnieją pewne standardy, jakich warto się trzymać. Na pierwszą randkę raczej nie warto planować lotu balonem, skoków ze spadochronu czy szalonej imprezy w klubie disco. Najpierw poznajmy swojego towarzysza, a dopiero wtedy dobierajmy temat i miejsce spotkań.

Pomysły na randki

Zawsze trafnym pomysłem jest wspomniana już kolacja. Wybierajmy raczej restauracje, które oferują różnorodne dania tak, by osoba zaproszona miała szeroki wybór ulubionych dań – zapraszając ją do greckiej restauracji, nie wiemy na pewno, czy lubi ośmiornicę i posmakuje krewetek. W dobrym tonie jest też niezbyt późna godzina spotkania, czas po pracy, około 18:00-19:00 będzie idealny.

Kino. To standard, ale jakże sprawdzony sposób na udaną randkę. Dowiedzmy się najpierw, jaki rodzaj filmu lubi zapraszana przez nas osoba i dostosujmy się do jej wyboru. Jeśli boi się horrorów, wybierzmy raczej romantyczną komedię.

Spacer po mieście. To świetny pomysł, ale tylko wtedy gdy sprzyja pogoda. Można zwiedzić najbardziej strategiczne miejsca w mieście, poznać urokliwe zakątki, zaskoczyć partnera odkrywaniem nowych, nieznanych dotąd miejsc.

Jak widać, sposobów na udaną randkę jest wiele i tylko od nas zależy czy przebiegnie ona z pełnym sukcesem. Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry

0
Would love your thoughts, please comment.x