Blog

Pomysły na udaną randkę w katolikus.pl

Pomysły na udaną randkę

Jakże łatwo jest zaplanować randkę, kiedy umawiamy się na nią z dobrze nam znaną osobą. Doskonale wiemy, co lubi nasza życiowa partnerka, a jaki sposób spędzania wolnego czasu zupełnie jej nie odpowiada.

Pamiętajmy, że randka wcale nie musi być romantyczna, nie musi odbywać się w czasie kolacji ze świecami. Wiele zależy od zainteresowań, pasji, a nawet osobowości czy temperamentów osób, które chcą ze sobą spędzić czas.

Miejsce na pierwszą randkę

Sprawa komplikuje się nieco, jeśli umawiamy się na randkę z nowo poznaną osobą bądź znamy ją tylko z pogawędek w sieci. To dobrze nam znany schemat, zgodnie z którym internetowa znajomość ma szanse przenieść się na realia życia. To właśnie wtedy partnerzy powinni dobrze się postarać, by już na pierwszym spotkaniu nie zniechęcić osoby zapraszanej.

Istnieją pewne standardy, jakich warto się trzymać. Na pierwszą randkę raczej nie warto planować lotu balonem, skoków ze spadochronu czy szalonej imprezy w klubie disco. Najpierw poznajmy swojego towarzysza, a dopiero wtedy dobierajmy temat i miejsce spotkań.

Pomysły na randki

Zawsze trafnym pomysłem jest wspomniana już kolacja. Wybierajmy raczej restauracje, które oferują różnorodne dania tak, by osoba zaproszona miała szeroki wybór ulubionych dań – zapraszając ją do greckiej restauracji, nie wiemy na pewno, czy lubi ośmiornicę i posmakuje krewetek. W dobrym tonie jest też niezbyt późna godzina spotkania, czas po pracy, około 18:00-19:00 będzie idealny.

Kino. To standard, ale jakże sprawdzony sposób na udaną randkę. Dowiedzmy się najpierw, jaki rodzaj filmu lubi zapraszana przez nas osoba i dostosujmy się do jej wyboru. Jeśli boi się horrorów, wybierzmy raczej romantyczną komedię.

Spacer po mieście. To świetny pomysł, ale tylko wtedy gdy sprzyja pogoda. Można zwiedzić najbardziej strategiczne miejsca w mieście, poznać urokliwe zakątki, zaskoczyć partnera odkrywaniem nowych, nieznanych dotąd miejsc.

Jak widać, sposobów na udaną randkę jest wiele i tylko od nas zależy czy przebiegnie ona z pełnym sukcesem. Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Udostępnij

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
error: Treść jest chroniona!
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy kobieta może się przyjaźnić z mężczyzną?
Czy kobieta może przyjaźnić się z mężczyzną?

Czy zawsze prywatne spotkanie kobiety z mężczyzną musi być traktowane jako randka? Oczywiście, że nie. I nie mamy tutaj wcale...

Jak znaleźć drugą połówkę?

Miłość to wybór. Wybór trwania przy kimś aż do samego końca i bez względu na wszystko. Ale jak wybrać tę...

Zamknij