Profile

Kinga Wronka

Gender woman
Seeking man
Age 28
Country Poland
City Lublin
Stan cywilnykawaler / panna
Wykształcenie pomaturalne
Wzrost 178
Dziecinie mam / chcę mieć
Msza świętachodzę
Papierosynie palę
Alkoholpiję okazjonalnie
Kilka słów o mnie:Jestem osobą na codzień uśmiechniętą, nie lubię owijania w bawełnę, jednym z moich największych marzeń jest bycie żoną i matką. Prawie 8 lat mieszkałam w Londynie/UK, uwielbiam język angielski. Kocham śpiewać, okazyjnie grać na gitarze, byłam animatorem muzyki parafialnej dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Teraz jestem w Lublinie. Trochę skomplikowalo mi się życie ale o tym już tylko dla naprawdę zainteresowanych. Jeśli między nami kliknie, rzecz jasna.
Co jest ważne w moim życiu?Marzę o byciu matką i żoną. Mówi się że każdy ma w życiu jakiś cel, ja zawsze czułam że nie potrafię się w niczym odnaleźć. Najbardziej spełniona czułam się jako opiekunka do dzieci albo animatora muzyki katolickiej dla dzieci. Wtedy wydawało się że wszystko ma większy sens. Pochodzę z bardzo wierzacej rodziny. Od dziecka było mi wpajane dobro i wiara, miłość do bliźniego. Moi rodzice są dla mnie przykładem miłości, której niestety okazuje się że nie za znałam jeszcze i jest mi z tym bardzo ciężko. Mam nadzieję że tutaj to znajdę.
Jakie znaczenie w moim życiu stanowi wiara w Boga?Bardzo duże.
Ważne cechy u osoby, którą chcę poznać:Od mężczyzny oczekuję szczerości od samego początku. Jeśli coś Ci nie pasuje, wyjdź mi naprzeciw zamiast udawać że wszystko jest ok. Marzy mi się wspólne chodzenie do kościoła, ktoś kto jest rodzinny i nie przerażają go duże rodziny. Uczciwość oraz poczucie humoru to jak największy plus. A jeśli nie palisz to też mega plus. W przeszłości byłam głównie z niższymi od siebie mężczyznami więc jeśli jesteś wyższy to bomba, haha. A reszty to już dowiemy się o sobie jeśli oboje wyrazi y chęć poznania się.
Zainteresowania, hobby:Nie mam typowo ulubionych artystów lub zespołów muzycznych, słucham dużo muzyki chrześcijańskiej typu: Hillsong United, Chris Tomlin, Phil Wickham. Uwielbiam Edda Sheerana, Coldplay i One Republic. Nigdy specjalnie nie lubiłam polskiej muzyki, bez obrazy oczywiście, sama jestem Polką. Polska muzyka tylko podczas śpiewania w kościele, jako że wychowała się na scholach i chorach parafialnych. Sama śpiewam, gram na gitarze, uwielbiam malowanie relaksacyjne. Książki sporadycznie o tematyce kryminalnej, przygodowej, czasem romans. Lubię filmy oraz chodzenie do kina. Uwielbiam gotować. Dodam więcej info jak sobie przypomnę.
error: Treść jest chroniona!