Profile

Maciej Maciej

Gender man
Seeking woman
Age 31
Country Aruba
City Żywiec
Stan cywilnykawaler / panna
Wykształcenie wyższe
Wzrost187
Dziecinie mam / chcę mieć
Msza świętachodzę
Papierosynie palę
Alkoholpiję okazjonalnie
Kilka słów o mnie:W skrócie mogę określić się mianem: optymistycznie nastawiony do życia realista. Jestem osobą otwartą, zaangażowaną, podobno inteligentną, lubię pomagać innym. Staram się być dobrym człowiekiem. Zawsze jestem gotowy na rozmowę i kompromis.
Co jest ważne w moim życiu?Bóg i rodzina
Jakie znaczenie w moim życiu stanowi wiara w Boga?Fundamentalne, Bóg daje mi siłę każdego dnia, dodaje mi otuchy w ciężkich chwilach, daje mi pewność siebie, daje mi cel w życiu
Ważne cechy u osoby, którą chcę poznać:Przede wszystkim wierząca i praktykująca, uczuciowa, rozmowna, gotowa na kompromis, uśmiechnięta, wesoła. Nie wspominam o takich cechach jak wierność czy uczciwość bo to według mnie powinna być podstawa każdego człowieka.
Zainteresowania, hobby:Rower, piesze wędrówki, narty, gry planszowe, a obecnie najbardziej jestem zaangażowany w naukę salsy kubańskiej. Książki uwielbiam, czytam każdy możliwy gatunek od si-fi po romanse, moją ulubioną jest "Duma i uprzedzenie" Filmy/seriale też zdarza mi się oglądać, raczej wszystko poza horrorami. Muzyki często słucham, ostatnio chyba muzykę z salsy, muzykę filmową i covery różnych utworów na pianinie.
error: Treść jest chroniona!