Profile

Janusz Płatkiewicz

Gender man
Seeking woman
Age 50
Country American Samoa
City Zielona Góra
Stan cywilny rozwodnik / rozwódka
Wykształcenie średnie
Wzrost183
Dzieci mam /nie chcę mieć
Msza świętachodzę
Papierosypalę
Alkoholnie piję
Kilka słów o mnie:Od ponad 20 lat sam, przez 18 lat opiekowałem się mamą. Dardzo lubię higienę, osobistą, szczerość, wierność itp. Więcej później.
Co jest ważne w moim życiu?Szczerość, wierność oddanie, wzajemne zrozumienie, ,,prostota"Swoje życie zawierzyłem Panu Bogu i Matce Bożej. Wiara, kościół To Podstawowe Wartości
Jakie znaczenie w moim życiu stanowi wiara w Boga?Wiara w Boga Jest najważniejszą Wartością i kierunkiem w moim życiu, lecz również ważne jest życie codzienne, nie w smutku lecz w radości, tańcu, w Poznaniu Prawdziwego przyjaciela który by odwzajemniam moją dobroć, czułość i całkowite oddanie.
Ważne cechy u osoby, którą chcę poznać:Szczera w rozmowie, wesoła, raczej domatorką, nie wykluczając, spacerów , wspólnych wyjazdów, czasami tańce, znajomi;!ale nie nadużywający alkoholu, z grona katolików-tych PRAWDZIWYCH, PRAKTYKUJĄCYCH, MODLĄCYCH SIĘ.
Zainteresowania, hobby:Teleturnieje, gry, jazda na rowerze i to co będzie Lubiała Moja Partnerka. Potrafię się dostosować i Ustąpić.
error: Treść jest chroniona!