Profile

Justyna Laszczynska

Gender woman
Seeking man
Age 36
Country Algeria
City Zamość
Stan cywilnykawaler / panna
Wykształcenie średnie
Wzrost 170
Dzieci nie mogę / chcę mieć
Msza świętachodzę
Papierosynie palę
Alkoholnie piję
Kilka słów o mnie:Jestem osobą bardzo wrażliwą,trochę nieśmiałą i wstydliwą, ciepłą, uczuciową o dobrym sercu, sumienną, dokładną, odpowiedzialną, słowną, komunikatywną, lojalną,szczerą itp. Bardzo chciałabym poznać i przeżyć prawdziwą miłość taką z prawdziwego zdarzenia.
Co jest ważne w moim życiu?Uważam,że jeżeli Pan Bóg jest w życiu na pierwszym miejscu to wszystko inne jest na swoim odpowiednim miejscu, czyli zdrowie, miłość, przyjaźń, rodzina , praca itp, itd.
Jakie znaczenie w moim życiu stanowi wiara w Boga?Bardzo duże znaczenie dla mnie stanowi wiara w Boga, ponieważ jestem osobą wierzącą, praktykującą katoliczką.
Ważne cechy u osoby, którą chcę poznać:Ważne dla mnie jest to,aby spotkać i poznać człowieka katolika o dobrym ciepłym sercu, wrażliwego, czułego, opiekuńczego, odpowiedzialnego, sumiennego, słownego, uczuciowego, stałego w uczuciach. Chciałabym poznać człowieka dla którego wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy, dla którego bardziej od wyglądu liczy się dobre serce i wnętrze drugiego człowieka, który zaakceptuje i pokocha mnie taką jaką jestem z wszystkimi wadami i zaletami charakteru, człowieka który będzie mnie szanował itd.
Zainteresowania, hobby:Moda, muzyka, taniec, kulinaria, gastronomia, cukiernictwo, florystyka, aranżacja wnętrz, wycieczki i podróże, agroturystyka, jazda konna, psychologia itd.
error: Treść jest chroniona!