Profile

Tomasz Toni

Gender man
Seeking woman
Age 32
Country Andorra
City Skierniewice
Stan cywilnykawaler / panna
Wykształcenie wyższe
Wzrost186
Dziecinie mam / chcę mieć
Msza świętachodzę
Papierosynie palę
Alkoholnie piję
Kilka słów o mnie:estem ambitnym mężczyzną, który doskonale wie, czego chce od życia, lubię wyzwania oraz nowe możliwości, które pojawiają się na mojej drodze. Umiem wziąć odpowiedzialność za podejmowane decyzje. Bez nałogów, uczciwy, szczery, otwarty, odpowiedzialny, opiekuńczy, kulturalny, oddany, zaradny, spokojny, nieśmiały, cierpliwy, wykształcony, szarmancki i inteligentny. Kieruje się szacunkiem i dobrocią w relacjach z innymi ludźmi. Mający poczucie humoru. Mieszkam sam własnym mieszkaniu.
Co jest ważne w moim życiu?Rodzina to dla mnie bezwzględnie jest najważniejsza. Najpierw ta, w której się urodziłeś, później ta w którą sam stworzyłeś. Cenię sobie tradycję, w którym zostałem wychowany w tradycyjnej rodzinie np: rosół w niedziele po kościele.
Jakie znaczenie w moim życiu stanowi wiara w Boga?Jestem chrześcijaninem. I przyjmuję nauki Kościoła Katolickiego w życiu codziennym. Wiara nadaje mojemu życiu sens, a ja odpowiadam na Jego miłość właśnie przez wiarę. Mądrość Salomona, opiekuńczość Józefa, odwaga Dawida, siła Samsona, oddanie Noego.
Ważne cechy u osoby, którą chcę poznać:Szukam kobiety dojrzałą emocjonalnie, stabilnej, odpowiedzialnej, przedsiębiorczą i poważnie myślącej o życiu. Takiej, która pragnie stworzyć poważny związek oparty na miłości, wzajemnym szacunku, wierności, zaufaniu, wsparciu, a w perspektywie czasu pragnącego stworzyć dom i kochającą się rodzinę. Rozważna, zrównoważoną, ugodową, zaradną i odpowiedzialną osobę. Osobę z którą mógłbym dzielić moje życie, a przede wszystkim rodzinna. Chce widzieć w twoich oczach Pasje i uśmiech na twarzy. Lubi podróżować, uprawiać sport, zwiedzać ten świat, poznawać nowe rzeczy. Osoba o wszechstronnym zainteresowaniach. Cenię inteligencję, ambitność, błyskotliwość, wiedzę, poczucie humoru.
Zainteresowania, hobby:W wolnym czasie najczęściej: Jeżdżę rowerem, pływam, biegam, chodzę do kina lub w domu ćwiczę na siłowni. Nieraz ciekawą książkę przeczytam. Lubię ambitne kino, zmysłowy tańczyć i gotować. Hobbystycznie gram w szachy i karty. Lubię podróżować, zwiedzać, interesuję się historia, kulturą i sztuką. Czy odwiedzę rodzinę. Pobawię się z dziećmi brata, zagram z nimi w xboxa, gry komputerowe na PC, gry planszowe np: monopol, szachy czy w karty w pokera. "Ludzi poznaje się najlepiej w czasie długiej podróży oraz grając z nimi w szachy"
error: Treść jest chroniona!