Stories

Jak znaleźć drugą połówkę?

Miłość to wybór. Wybór trwania przy kimś aż do samego końca i bez względu na wszystko. Ale jak wybrać tę osobę, wobec której postanawiamy być wierni w miłości przez całe nasze życie?

Zakochany człowiek, zauważa głównie zalety swojej wybranki. Nie bez kozery mówi się o „zaślepieniu miłością”. Zakochanie, to cudowny czas i mamy prawo się nim cieszyć. Jednak gdy związek przechodzi na wyższy level, a kobieta i mężczyzna poznają siebie lepiej, to zdarza się, że coraz wyraźniej dostrzegają wzajemne słabości. Czy to może być zwiastunem końca?  A może wprost przeciwnie? Przecież „Moc w słabości się doskonali”(2Kor, 12).

A czy słyszeliście już opowieść o radiu?

Zakup radia. Kryteriami wyboru odpowiedniego modelu są posiadane przez niego zalety. Czy takie podejście stosujemy również podczas szukania swojej drugiej połówki? Warto zwrócić uwagę jednak, że wybór partnera na całe życie to zdecydowanie więcej niż wybór dobrego towaru. Z jakiej perspektywy powinniśmy zatem podejmować takie decyzje?

Udostępnij

error: Treść jest chroniona!
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czego pragną kobiety?

Pytanie, które my, mężczyźni, zadajemy sobie od wieków. Mam wrażenie, że wciąż nie potrafimy znaleźć jednej, konkretnej odpowiedzi.

Jak znaleźć chłopaka?

To jeden z większych problemów nastoletnich dziewczyn. Presja społeczeństwa czyli w tym przypadku znajomych, czy innych koleżanek doprowadza do tego,...

Zamknij