Stories

Modlitwa do św. Rity o dobrego męża i żonę

Św. Rita znana jest patronką od spraw trudnych i beznadziejnych. Mało kto wie, że jest również bardzo skutecznym orędownikiem „sercowym” (zwłaszcza, jeśli chodzi o pomoc w znalezieniu męża).

Przekonało się już o tym wiele kobiet i mężczyzn. Może warto poprosić ją o wsparcie w poszukiwaniach drugiej połowy? Oto modlitwa, którą możecie odmawiać:

Ojcze, Ty nie chcesz, aby człowiek był samotny. Ty jesteś w komunii miłości z Synem i Duchem Świętym. Proszę, pozwól mi spotkać osobę, którą pragniesz mi dać. Spraw, aby i w moim życiu powtórzyła się historia Sary i Tobiasza, tak jak to opisuje Biblia. Pomóż mi żyć modlitwą i czystością, jak to czyniła św. Rita, abym rozpoznał Twój plan i przyjął Twoją wolę. Oddal od mojego serca i od serc moich bliskich niepokój i lęk przed byciem samotnym, tak abym nie czynił ryzykownych i pośpiesznych wyborów. Święta Rito wstawiaj się za mną u Boga. Amen.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Udostępnij

error: Treść jest chroniona!
Przeczytaj poprzedni wpis:
Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża i żonę
Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża i dobrą żonę

Nie wiele osób wie, że św. Józef jest bardzo skutecznym orędownikiem „spraw sercowych”.

Pomysły na udaną randkę w katolikus.pl
Pomysły na udaną randkę

Jakże łatwo jest zaplanować randkę, kiedy umawiamy się na nią z dobrze nam znaną osobą. Doskonale wiemy, co lubi nasza...

Zamknij