Stories

Modlitwa do świętego Walentego

Znalezienie miłości na całe życie nie należy do prostych zadań. Kiedy pojawiają się chwile zwątpienia warto zwrócić się z prośbą do św. Walentego.

Modlitwa o znalezienie miłości

Święty Walenty, opiekunie tych, którzy się kochają i darzą przyjaźnią, Ty który z narażeniem życia urzeczywistniłeś i głosiłeś ewangeliczne przesłanie pokoju, Ty, który dzięki męczeństwu przyjętemu z miłości zwyciężyłeś wszystkie siły obojętności, nienawiści i śmierci, wysłuchaj naszą modlitwę.

W obliczu rozdarć i podziałów na świecie daj nam zawsze kochać miłością pozbawioną egoizmu, abyśmy byli pośród ludzi wiernymi świadkami miłości Boga.

Niech ożywiają w nas miłość, przyjaźń i zaufanie, które pozwolą nam przezwyciężyć życiowe przeszkody.

Prosimy Cię, wstawiaj się za nami do Boga, który jest źródłem wszelkiej miłości i wszelkiego piękna i który żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Udostępnij

error: Treść jest chroniona!
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katolikus w protalu crowdfundingowym
Projekt Katolikus w portalu crowdfundingowym

Od dziś każdy może wspomóc i przyczynić się do rozwoju i dalszego funkcjonowania strony katolikus.pl. Dołączyliśmy do projektu poprzez portal...

Miłosne wyznanie - kiedy powiedzieć "kocham Cię"
Wyznanie „Kocham Cię” po raz pierwszy

Z całą pewnością wypowiedzenie tych magicznych słów oznacza, że już nic w związku nie będzie takie samo, przekraczamy pewną granicę....

Zamknij