Usuwanie cellulitu i rozstępów, czyli jak uzyskać idealną sylwetkę na lato

Usuwanie cellulitu i rozstępów, lub jak uzyskać idealną sylwetkę na lato. Idealna sylwetka to marzenie wielu kobiet. Do jej kupienia konieczne jest przeprowadzanie wartościowego sposobu życia, regularne podejmowanie aktywności ruchowej oraz stosowanie zbilansowanej diety. Niestety nawet takie przedsięwzięcia mogą okazać się niewystarczające do pozbycia się cellulitu oraz rozstępów. W takiej sytuacji na uwaga przychodzi medycyna estetyczna, a konkretnie klinika dermatologii.

Usuwanie cellulitu Oświęcim

Idealna sylwetka to marzenie wielu kobiet. Do jej kupienia konieczne jest przeprowadzanie wartościowego sposobu życia, regularne podejmowanie aktywności ruchowej oraz stosowanie zbilansowanej diety. Niestety nawet takie przedsięwzięcia mogą okazać się niewystarczające do pozbycia się cellulitu oraz rozstępów. W takiej sytuacji na uwaga przychodzi medycyna estetyczna, a konkretnie klinika dermatologii.

Cellactiv

Czym jest cellulit i jakie są przyczyny jego powstania?

Cellulit to fakt natury estetycznej, który dotyka kobiety niezależnie od wieku. Może trwać także w momencie dojrzewania czy w ciąży, kiedy a przed menopauzą, kiedy podchodzi do poważnych wahań hormonalnych. Skórka pomarańczowa najczęściej zlokalizowana stanowi w miejscowościach bioder, ud, brzucha, pośladów oraz przedramion i kupuje formę charakterystycznych grudek i nierówności na skórze. Tego rodzaju konwersji są efektem panujących w komórkach toksyn i materiałów przemiany materii. Do ich oszczędzania dochodzi wskutek rozciągania się adypocytów, czyli komórek tłuszczowych uciskających naczynia krwionośne oraz limfatyczne.

Usuwanie cellulitu Oświęcim

Skuteczne sposoby antycellulitowe

Istnieje wiele środków na skuteczne usuwanie cellulitu. Drinkom spośród najbardziej prężnych i zalecanych braków jest drenaż limfatyczny, czyli rodzaj masażu, podczas którego tłoczone są naczynia limfatyczne. Stymulowanie przepływu limfy pomaga bo w usuwaniu zalegających produktów przemiany sprawy i dodaje się do zmniejszania obrzęków oraz wygładzania skóry. Wielką marką w gabinetach medycyny estetycznej bawi się też endermologia, czyli zabieg z zastosowaniem urządzenia wytwarzającego podciśnienie. Technologia ta pomaga krążenie krwi, ujędrnia skórę i stymuluje produkcję kolagenu. Warto nadmienić, że pewne usuwanie cellulitu możliwe istnieje jeszcze przy pomocy lasera. Laseroterapia intensyfikuje bowiem spalanie tłuszczu i zwiększa krążenie limfy, co umożliwia w usuwaniu toksyn i materiałów przemiany materii z systemu.

Usuwanie cellulitu Oświęcim

Likwidacja rozstępów skórnych

Innym problemem skórnym, który wygląda brzydko także potrafi trwać się źródłem wielu kompleksów, są rozstępy. Ich bycie jest połączenie ze rynek dużym podawaniem się skóry. Gdy system nie nadąża z produkcją włókien kolagenowych, pojawiają się pęknięcia w postaci białych czy czerwonych pasm. U osób występują głównie na brzuchu, udach, piersiach oraz pośladkach. Mogą stanowić dane szybkim przybieraniem na wartości, intensywnym wzrostem w momencie dojrzewania, a jeszcze zwiększającą się ciążą. Usuwanie rozstępów nie jest bezproblemowe i wymaga czerpania z specjalnych zabiegów świadczonych przez gabinety medycyny estetycznej. Drinkom z często stosowanych środków jest peeling chemiczny polegający na stawianiu na skórę preparatów zawierających m.in. kwas octowy, które złuszczają naskórek i pobudzają system do realizacji kolagenu i elastyny. Dobre efekty daje także mezoroller, czyli urządzenie urządzone w głowicę pokrytą igłami, która nakłuwa skórę a również stosuje w nią koktajl substancji stymulujących jej odnowę. W bieżącym okresie niezwykłą popularnością zajmują się zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego. Usuwanie rozstępów laserem jest bowiem estetyczne i funkcjonalne. Polega na tworzeniu mikrouszkodzeń wewnętrznej warstwy skóry oraz naskórka. Powstające mikrouszkodzenia stanowią bodziec dla organizmu do przygotowania regeneracji skóry. Po jej zregenerowaniu rozstępy zatrzymują się mniej ważne, a skóra jest dokładnie gładsza.

Usuwanie cellulitu Oświęcim

Obecny we ostatnim świecie kult pięknego ciała sprawia, że coraz więcej pań kwalifikuje się skorzystanie z innego sposobu zabiegów świadczonych przez gabinety medycyny estetycznej. Procedury pozwalające na rozwiązanie cellulitu oraz rozstępów stanowią dobry rozwiązanie na pozbycie się defektów skórnych i poprawę własnej samooceny.

Usuwanie cellulitu Oświęcim

zobacz również Usuwanie cellulitu i rozstępów, czyli jak uzyskać idealną sylwetkę na lato

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry